RSS

Kropka nad „i”

Moje komentarze

* * Rok: 2009 * * Miesiąc: Marzec * *

1

III

Prezydent mediator?

Dalszy ciąg "walki" o Euro, PO ZA a PiS przeciw tzn. nie tyle przeciw ile "jeszcze nie dziś". Prezydent ogłosił że chcę zostać mediatorem między rządem a PiS. Premier to skomentował tak Uchroń mnie, Panie Boże, przed taką mediacją i takimi mediatorami - skomentował w Radiu Zet. Nic dodać, nic ująć do takiego komentarza ;) Moim zdaniem mediacja ma sens gdy sam mediator "stoi" z boku i nie jest za żadną ze stron. W tym przypadku stronniczość Prezydenta jest oczywista (oczywista oczywistość :P ).
Na koniec cytat Pana Prezydenta na stronniczość w sprawie Euro i kolejny raz nie pomyślał co mówi a tylko "chlapnął" tak sobie. na Słowacji jest ciemno i brakuje światła, choć weszła ona do strefy euro.

Tagi: prezydentmediatorpopis

4

III

Tampon jako pendrive ;)

W ofercie pewnego amerykańskiego sklepu internetowego pojawił się tampon... pendrive w kształcie tamponu. Pomysł dosyć...niecodzienny, nosić w kieszeni tampon...można pomyśleć że jestem zboczony :P Moim zdaniem taki pendrive znajdzie nabywców choć by dlatego aby zaszokować innych. Nie bardzo rozumiemy po co komuś takie cuś? Jesteś facetem? Długo musiałbyś się tłumaczyć, czemu właściwie nosisz w kieszeni rozpakowany tampon. Jesteś kobietą? Jeszcze gorzej - już sobie wyobrażamy tę bolesną pomyłkę...

Tagi: tamponpedrive

7

III

Polaczki

Denerwuje mnie jak na różnych forach ktoś wyjeżdża z tym swoim polaczki (polaczki to obraźliwa nazwa na Polaków, że niby kłótliwi i wypowiadają się o czymś czego nie wiedzą).
Zgadzam się że bywają na forach wypowiedzi...nie na temat lub krytykujące innych itd. , ale czy tak nie bywa na wszystkich forach na całym świecie? Nie jestem patriotą...takim na "zabój" i nie uważam że Polska to pępek Europy/Świata. Polacy może są bardziej kłótliwi i przemądrzali, ale to nie powód aby na każdym kroku NAM to przypominać.

Tagi: polaczkipatriotaforum

9

III

Windows 7 a Blu-ray

Jak się dowiedziałem z codziennej prasy Windows 7 nie będzie odtwarzał formatu Blu-ray bez zainstalowania dodatkowych sterowników. - Obsługa Blu-ray dostarczana będzie przez producentów komputerów oraz napędów optycznych BRD - oświadcza Sinofsky. Dosyć to dziwne posunięcie skoro format Blu-ray ostatecznie wygrał z formatem HD-DVD, jeszcze dziwniejsze jest to że format HD-DVD będzie obsługiwany bez dodatkowych sterowników. Rozumiem że Microsoft od początku wspiera format HD-DVD, ale kilka miesięcy temu format Blu-ray wygrał batalie na rynku (firmy się wycofują ze wsparcia formatu HD-DVD).

Tagi: blu-rayhd-dvdmicrosoftformat

12

III

Koniec IE?

Od pewnego czasu mówi się o zmianie silnika w przeglądarce Internet Explorer z Trident na WebKit (safari, chrome). IE8 będzie ostatnią wersję przeglądarki Internet Explorer (...) Wygląda na to, że Microsoft zamierza się poddać i zrezygnować z rozwijania silnika znanego z MSIE - pisze Kennedy. Możliwe że pożegnamy się z IE na zawsze...znając jednak cykl wydawania nowych wersji przeglądarki przez Microsoft może to jeszcze potrwać kilkanaście lat.

Tagi: internet explorertridentwebkit

12

III

Banki chcą pomocy

Zdenerwowałem się gdy czytam Potrzebujemy pomocy rządu i banku centralnego! - apelują bankowcy. Pokażcie mi firmę prywatną której się pomaga tak "chętnie" jak bankom? W Polsce banków Polskich (PKO BP, BOŚ, BGK) właściwie nie ma, faktycznie gdy rząd jakiemuś bankowi pomoże to pomaga zagranicznej firmie. Podkreślał (prezes Skrzypek), że zamiast udzielać kredytów, trzymają pieniądze na bezpiecznych kontach w banku centralnym. - Musimy mieć pewność, że pieniądze, które udostępnimy, trafią na kredyty Właśnie w tym cały problem z pomocą dla banków. Kolejna kwestia to rząd bankom pożyczy pieniądze aby banki mogły zarabiać...nie rozumiem tego...dlaczego bank centralny nie może sam pożyczać obywatelom a musi być pośrednik który na tym zarabia?

Tagi: bankpieniądzekredyt

13

III

Czas zmienić operatora

Niedawno PLAY zaproponował nową ofertę, minuta do wszystkich 29gr, MMS 19gr, SMS 9gr a Internet 12gr/100kb. Dziś czytam że PLUS szykuje nową ofertę. Od dłuższego czasu jestem w ERA - TAK TAK i przyznam że oferta stoi w miejscu (59gr/40gr/16gr w sieci 28gr/40gr/7gr)...gdy skończą mi się pieniądze na koncie to zmienię operatora. Bardzo możliwe że będzie to właśnie PLAY.
ps. Mamusia zmieniła niedawno z Era na MOBILKING.

Tagi: playpluseramobilking

16

III

Oferta Heyah

Gwiazdki, haczyki są na porządku dziennym. Panowie i Panie, przed podpisaniem umowy, wykupieniem startera warto przeczytać czy rzeczywiście jest to oferta wymarzona. Przejdźmy jednak do nowej oferty HEYAH, co my tutaj mamy...25gr minuta (wygląda ciekawie), 15gr sms (to już nie jest tak ciekawe jak u konkurencji). Popatrzmy jednak bliżej, 25gr minuta oprócz PLAY (większość sieci tak ma że do PLAY jest drożej). Aktywacja tego pakietu jest bezpłatna pod warunkiem doładowania miesięcznie za 50zł, normalnie kosztuje aktywacja 5,90zł miesięcznie...za przeproszeniem ale jest to mało korzystne. Jest jeszcze pakiet sms 0gr do wszystkich...taaa tylko że jest to 300 sms + aktywacja co miesięczna 5,90zł lub doładowanie za 50zł.

Tagi: heyahoferta

17

III

Rozwody = powody

Kiedyś było prosto, rozwód za zdradę, awantury, bicie a teraz W rzeszowskim sądzie toczyła się rozprawa, bo mąż miał już dość żony, która zmuszała go do słuchania Radia Maryja. Musiał też uczestniczyć w pielgrzymkach radia. Przyznam że też bym nie wytrzymał z taką żoną ;)Jak mówią same kobiety, najlepszym sposobem zatrzymania faceta w łóżku jest postawienie telewizora w sypialni albo wstawienie do niej konsoli Play Station. Ciekawe spostrzeżenie :D

Tagi: rozwodyżycie

17

III

Mężczyżni

Dlaczego mężczyźni są tacy jacy są? Niektórzy by zaczęli uczenie że hormony itp. Odpowiedź jest bardzo prosta, mężczyźni nie mają macicy...prawda że proste? ;)
Dla niedowiarków że tak jest, krótki film pt. O tych, którzy nie mają macicy.

Tagi: mężczyźnimacicafilm

Moje strony
Royal Revolt 2
Portfolio
Opowiadania
Kalkulator lokat
Upload grafiki
Tapety
Wolni farmerzy
Wiejskie życie

Data: 22 / 2 / 2018
Luty
Po
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Ni
1
2
3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Archiwum
2018
I
II
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
XI
XII
2015
I
III
IV
V
VI
VII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
IX
X
XI
XII

Webmaster © 03.09.2008

wpisy: 1000 | Komentarze: 763
statystyka