Kropka nad „i”

Moje komentarze

Lesbijki

8.VIII

Jestem z natury ciekawy ludzkich zachowań i ogólnie wszystkiego.
Kilka lat temu z ciekawości zarejestrowałem się na forum lesbijskim. Nie ukrywałem się, można było na forum się rejestrować pod warunkiem przyznania się do orientacji seksualnej i dostawało się odpowiedni atavar. Zarejestrowałem się zgodnie z wymogami i zacząłem...badać środowisko lesbijskie. Aha, cofając się trochę w czasie to poznałem administratorkę tego forum zanim się tam zarejestrowałem i czasami rozmawialiśmy na gadu-gadu (naturalnie była lesbijką). Wracając do klimatu i moich obserwacji życia forum, moje spostrzeżenia były takie że: 1) forum wymaga reorganizacji na dodaniu tego i owego. 2) Klimat panujący tam jest...duszny tzn. zauważyłem że moi poprzednicy tacy jak ja hetero, którzy chcieli...byli ciekawi tego środowiska zostali...wygryzieni i odeszli z forum za propagandę innych poglądów. Po pewnym czasie gdy zaproponowałem lekkie zmiany na forum, zaobserwowałem że to środowisko jest...niereformowalne i nie przyjmujące argumentów drugiej strony czyli męskiej. Widać też było dwa rodzaje a może i trzy...lesbilizmu 1) Lesbijki od urodzenia a może takie które od dziecka zauważyły ciągotki do tej samej płci. 2) Kobiety zawiedzione w stosunkach swoich z mężczyznami i dlatego zainteresowały się inną orientacją tzn. kobietami. 3) Oraz najmniejsza populacja biseksualna bez określonej...wrogości, sympatii do danej płci.
Z czasem rozwijania poprawek na forum które bym wprowadził, wrogość tej drugiej grupy się nasilała. Nie jest jednak tak że miałem im to za złe i nastawiłem się wrogo do nich...zapewne w tamtym okresie odczuwałem żal do nich, ale później starałem się ich zrozumieć. Była jedna kobieta która mnie prosiła abym został na forum bo widziała że to środowisko jest za...konserwatywne i wrogie. Postanowiłem jednak odejść z forum, czułem się tam niedobrze...interesujące było to że najzapalczywiej wyrażała się administratorka forum z którą czasami rozmawiałem na gadu-gadu. Prywatnie była inna i jak sama mówiła, jestem nowo mianowana na stanowisko administratorki i musi się...wykazać aby się utrzymać na stanowisku. Dodała też że dostrzega potrzebę reformy, liberalizmy, ale jeszcze nie teraz.
W końcu odszedłem z forum, swój profil skasowałem. Rozmawiałem jeszcze przez jakiś czas z tą dziewczyną (administratorka forum), wiem że chciała wyjechać z Polski gdyż czuła się prześladowana przez osoby hetero. Tak skończyła się moja przygoda z lesbijkami i ich środowiskiem.
Zdaje sobie sprawę że niechcący mogę obrazić kogoś o innej orientacji seksualnej niż ja...trudno jednak zacząć myśleć...inaczej niż zostało się wychowanym i nie ma się styczności z innymi osobami homo. Jeszcze słowo o obrażaniu i używaniu słów obraźliwych...czytałem o tym że lesbijki nie lubią jak się ich nazywa lesbijkami a wolą określenie homoseksualistka. Może jestem w błędzie, ale wydaje mi się że to przesada...zależy jednak od kontekstu całego wypowiedzi a nie wyrywkowego cytowanie kogoś. To że użyłem tutaj kilka razy słowa lesbijka w żadnym wypadku nie jest obraźliwy i uwłaczający, przepraszam jeśli ktoś poczuł się obrażony moją wypowiedzią.

Tagi: lesbijkiforumśrodowisko

Profesjonalny Hosting

07-04-2020

Koronawirus
Ministerstwo Zdrowia
06.04.2020 17:38
4.413 | 107

pokazwirusa.pl
Statystyki - Świat
powiat chojnicki

Moje strony
Opowiadania
Różności

Moje projekty
Lokata
Lottomat
Księga gości
Czat
Moja kawiarnia
Kalendarz
Kalkulator

Archiwum
2020
I
II
III
IV
2019
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2018
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
X
XI
XII
2017
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
2016
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
XI
XII
2015
I
III
IV
V
VI
VII
IX
X
XI
XII
2014
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2013
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2012
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2011
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2010
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XII
2009
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
2008
IX
X
XI
XIIInformacje
PHP: 7.3.16
MySQL: 5.6.47-cll-lve
Wybrane tagi: NTCTrzeciewiecKsiążkiLTEWindows 10
wpisy: 1140 | © 5.09.2008